היי, אנחנו אורבן פט!

רשת חנויות לציוד ומזון לחיות מחמד עם חוויית הטובה ביותר בארץ. בהתחייבות! אנחנו כאן על מנת לספק את כל הצרכים של חיית המחמד שלכם תחת קורת גג אחת, גם באונליין וגם בחנויות. עם המוצרים שלנו, הבריאות והרווחה של חיית המחמד שלך תמיד יהיו בטופ!

מגוון המוצרים הרחב שלנו, שמתחדש בכל רגע נתון, כולל: מזון מכל הסוגים, מיטות וציוד רביצה, צעצועים וציוד אילוף, קולרים, רצועות, קערות, ארגזי חול, אקווריומים, ועוד הרבה פריטים נוספים. עובדים עם המותגים המובילים בעולם למזון וציוד חיות מחמד!

מותגים מובילים

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שחיי בני האדם וחיות הבית קשורים זה בזה בהרמונייה מושלמת. לכן מטרת העל שלנו, היא להפוך את החיים המשותפים שלך ושל חיית המחמד שלך למסע מהנה, קליל ומלא בכל הדברים הטובים.

המשימה שלנו

לספק עבורך ועבור חיית המחמד שלך מוצרים באיכות הטובה ביותר בשוק, יחד עם המחירים האטרקטיביים ביותר, תוך מתן חוויית משתמש קלה, נגישה, נוחה וטכנולוגית. והכל כדי שלא יהיה לך צורך להתעסק בכל הקשור בדאגה לחיית המחמד שלך או בקצרה להתעסק בתפל, ולכם יחד, ישאר רק להנות מהדברים החשובים באמת.

איכות ללא פשרות

קיימות

שירותיות ומקצועיות

חוויית לקוח הטובה ביותר

יתרונות הקנייה באונליין:

היתרונות של רכישת ציוד לחיות מחמד באינטרנט הם שאתה יכול לקבל מבחר רחב יותר של מוצרים, אתה יכול למצוא מבצעים על מוצרים, ויש לך את הנוחות של קניות מהבית שלך.

מבחר בלתי מוגבל שלפתרונות ומוצרים, מבצעים ומחירים אטראקטיביים יותר, וכמובן חוויית לקוח הטובה ביותר - לחיצת כפתור וההזמנה אצלך בפתח הבית.